O Nas

Jesteśmy absolwentami filologii angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka ogólnego i biznesowego. 

VICTORIA: 

Victoria 2003 - dla Agnieszki Kułaczkowskiej nagroda studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu dla najlepszego wykładowcy.
Victoria 2004 - nominacja do nagrody dla najlepszego wykładowcy dla Jakuba Kułaczkowskiego.

Ta nagroda to dla nas wyraz najwyższego uznania za naszą pracę i podejście do ucznia.

SCRABBLE:

Od lat prowadzimy rozgrywki Scrable po angielsku dla studentów i uczniów. Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu stworzyliśmy organizację studencką English Scrabble Club. Byliśmy gospodarzami Mistrzostw Polski i eliminacji do Mistrzostw Świata w tej popularnej na całym świecie grze językowej.

Scrabble w doskonały sposób łączy naukę i zabawę. Uczniowie poszerzają swoją znajomość słownictwa i znajdują dodatkową motywację do nauki języka. Jednocześnie jest to znakomite ćwiczenie dla umysłu, a uczestnictwo w turniejach jest wspaniałą rozrywką i okazją do poznania interesujących ludzi. 

Jesteśmy nie tylko organizatorami, ale mamy na swoim koncie sukcesy jako gracze: 

  • 3 miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2001 r.
  • 4 miejsce w Polish Open 2002 r.
  • 5 miejsce w Mistrzostwach Polski 2003 r.
  • 4 miejsce w Mistrzostwach Polski 2007 r.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą szkołą. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie nauki języka angielskiego i tłumaczeń.
Pracujemy według programu autorskiego (nie jesteśmy szkołą sieciową!), przywiązując wielką wagę do rozbudzenia w uczniach motywacji i pasji do nauki języka.

Nasza szkoła działa w Jerzykowie od 2009 r., a od 2014 r. zajęcia odbywają się w komfortowo wyposażonych salach w naszej siedzibie na ul. Sosnowej 3 (nad ośrodkiem zdrowia).

Więcej w tej kategorii: Oferta »